Ümraniye Liftli Taşıma ve Soğuk Taşımacılığı Faaliyetleri

Ümraniye ilçesinde Liftli Taşıma hizmetimizden sizlerde yararlanabilirsiniz.

Parça eşya taşıma anlamına da gelen parsiyel taşımacılık hizmetinde nakliyat sektöründe önde gelen firmalar arasındaki yerimizi korumaktayız. Parsiyel taşımacılığında proje ve komple taşıma hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Parsiyel taşımanın asıl amacı aynı güzergahlarda bulunmakta olan farklı müşterilerin yüklerini tek bir araçta toplamaktır. Yani aynı kamyon, kamyonet veyahut tır ile taşıma lojistiğine parça eşya taşıma hizmeti denilmektedir. Bunun diğer bir adı da az önce bahsettiğimiz parsiyel taşımacılığıdır.

Ümraniye semtinde parsiyel taşımacılığı konusunda uzman kadromuza ilettiğiniz ulaşım bilgileri ile beraber firmamız aynı güzergahta buluann taşınması talep edilmiş olan yükleri, yük miktarına göre ayarlamaktadır. Aynı araç ile bir çok eşyanın taşınması ile sizlerin de maliyeti ekonomik seviyelere gelecektir. Taşımacılık sektöründe bir devir olan parsiyel taşıma yükünüzün hacmi, ağırlığına göre fiyatlandırılmaktadır.

Acarsoy Nakliyat sahip olduğu uluslararası taşımacılık alanındaki eşssiz tecrüblerinden, parsiyel taşıma taleplerinizde de yaralanmanız için rekabetçi ve ulaşabilinir fiyat politikamızdan faydalanın. Acarsoy Nakliyat´ın parsiyel yük taşıma araçları haftanın bir çok günü ÜMRANİYE için yüklerini taşımaktadır. Ülkenin bir çok noktasına sevkiyatını gerçekleştirmemizin yanı sıra ÜMRANİYE  için araçlarımız parsiyel yük taşıma taleplerinize cevap vermektedir.

Firmamızın bünyesi altında bu hizmeti çok uzun yıllardır vermekteyiz. Lojistik sektöründeki tecrübe ve bilgi birikimimiz ile her türlü yük taşıma işleriniz için firmamız tercih edebilirsiniz. Parsiyel taşıma konusunda İstanbul´dan Ümraniye´de taşıma işlerinize en iyi fiyatları bizler vermekteyiz.

Detaylı bilgi ve fiyat talepleriniz için çekinmeden bizi arayabilirsiniz.