Pendik İkea Evden Eve Nakliyat olarak bölgede vermiş olduğumuz hizmetlerden dolayı bu sektörün öncülerinden biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Pendik ikea nakliye da bir çok işimizden yüzümüzün akıyla çıkmış bir firmayız. İşlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutup çalışmalarımızı bu yönde gerçekleştiriyoruz.

Siz mobilyalarınız taşınırken evinizde bizi bekleyin. Getirdiğimiz mobilyaları müşterilerimize arzu ederlerse kurmaktayız. İkea Nakliye de taşınan eşyaların bir çoğu mobilya olduğu için profesyonel ellerde yapılmasa kırılacak malzemelerdir. Bunun için biz işinin ustası mobilyacılar ve taşıyıcılarla gerçekleştirmekteyiz.

Pendik İkea Şehir İçi Nakliyat bizler sizlere 7/24 saat kesintisiz nakliyat hizmeti sağlamaktayız. Bir çok nakliyat firması geç saatlerde ararsanız bunu fırsata çevirerek yüksek teklifler verebilmektedir. Biz bu tür davranışları yanlış buluyoruz.

Bizi haftanın hangi günü ve saati olursa olsun fiyatlarımız olağanın dışında değildir. Zor ve müşkül durumda olan müşterilerimizden yararlanmıyor sizlere her türlü maddi konuda yardımcı oluyoruz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

BİZİ ARAYIN