Hakkımızda

Liftli taşımacılık hakkında detaylı bilgiyi bizimle irtibat kurmanız halinde almış olacaksınız. Liftli nakliyat ve Evden eve taşımacılık oldukça dikkat istayen işler arasında yer almaktadır bu konuda bizlere güvenebilir,işlerimizi en iyi seşilde yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Şehir içi ve şehirler arası evden eve taşıma işleriniz uygun fiyatlara ve kaliteli şekilde yapılmaktadır.

Acarsoy Ümraniye´de Liftli Nakliyat olarak sizlere sigortalı ve güvenli taşımacılık hizmetini sağlıyoruz. Liftli nakliyat hizmetinizi isterseniz şehir içi isterseniz de şehirlerarası olarak talep edebilirsiniz. Her geçen gün genişleyen müşteri portföyümüz, kaliteli hizmetimizin en önemli referansıdır. Referanslarımızın haklı gururunu yaşıyoruz ve bu gururla her geçen gün daha da büyüyerek sizlere daha kaliteli hizmet sağlıyoruz. Firmamızdan sizlere verilecek olan fiyat teklifinde sadece eşyalarınız değil, evinizin bulunduğu kat ve asansör durumu da göz önünde bulundurulur.

Biliyoruz ki aslında kolay kolay da kimse taşınmak istemez, yıllarca yaşadığınız çevrede edindiğiniz dostluklar, çevreye hakim olmanız,yeni taşınacağınız çevreye adaptasyon süreciniz ve benzer sorunlar bunlarin hepsi zor birer aşamadır fakat iş yada ailevi bazı sorunlar sizi mecburen taşınma ya iter, işte bu aşamada İstanbul evden eve nakliyat tüm bu zorluklarinizi bildiği için en azindan evinizi taşırken ekstra herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için sizi evinize profesyonel bir şekilde
taşıyarak yeni adresinizde ilk gününüzden itibaren mutlu bir hayati temelli ediyoruz.

Detaylı bilgi ve en uygun fiyatlar için hemen bizi arayın. 

 liftli taşımacılık - frigolu nakliye