Liftli Araç

 Liftli araç temin etme aşamasında firmamızın en nitelikli şekilde hizmet veren sistemler arasında bulunduğu net bir şekilde görülüyor. Kısa sürede yetkililerimiz ile iletişime geçerek nakliye ekiplerimizin hangi tarihler arasında uygun olduğunu tespit edebilirsiniz. En kısa sürede nitelikli erişim sağlayabilmek için en doğru yerde bulunuyorsunuz. Liftli araç seçeneklerinden istifade ederken bu araçların işletmenliğini üstlenen personellerimizin de alanında uzman isimlerden oluşturulduğu ayrıca dile getirilmelidir.

Liftli Araç Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Liftli araç kullanımı nakliye kapsamında şu olumlu nitelikleri de beraberinde getiriyor;

·         Liftli araç kullanım aşamasında kişilerin en kısa süre içerisinde nitelikli ve hızlı bir lojistik süreci elde edecekleri görülüyor.

·         En hassas cihazların ya da en ağır ev eşyalarının/kurumsal araçların araçlara yüklenmesi durumunda dahi sorunsuz bir biçimde liftli araçların kullanımı tercih edilebilir.

·         Sadece araçlara yükleme aşamasında değil çok katlı binalara bu taşınacak malların nakledilmesi konusunda da büyük bir kolaylık sağlanıyor. Asansörlü taşımacılık hizmetleri bu alanda sizin için de taşınma aşamasının daha kolay ve hasarsız bir hale gelmesini mümkün kılacaktır.

Bu nitelikler firmamızın sunmuş olduğu hizmet kapsamında sizin müşteri memnuniyetinizi artıracaktır. Liftli nakliye araçlarının haricinde talep ettiğinizi herhangi bir unsur olursa bunu da dile getirmeyi ihmal etmemelisiniz. Firmamızın temel amacı kullanıcı memnuniyetini pekiştirmek olduğu için sorunsuz şekilde isteklerinizi dile getirebilirsiniz.

Genel Taşımacılık İlkelerimiz Kaliteyi Artırıyor!

Liftli araç kullanımı, palet ve asansör kullanımı gibi teknik desteğin firmamız tarafından sorunsuz şekilde kullanıcılarımıza aktarıldığı biliniyor. Genel manada taşımacılık hizmetleri kapsamında daha nitelikli bir biçimde hizmet alabilmeniz için şu detaylarda büyük bir destek sunuluyor.

·         Liftli araçların kullanımının en temel amaçlarının başında sürece hız kazandırmak geliyor. Siz de kısa sürede sürece hız kazandırma aşamasını talep edebilirsiniz.

·         Bu alanda teslim alınan eşyaların asla tek bir hasarla dahi karşı karşıya gelmeden hedef noktaya teslim edilmesi için gerekli deste alınmıştır.

·         Size verilen zamanın asla dışına çıkılmayacaktır. Tahmini teslim tarihi ne ise o süreç içerisinde gerekli olan teslimat adımının tamamlanması sağlanır.

Bu seçeneklere bakıldığı zaman özellikle nitelikli erişim adımının temel detaylardan biri olduğu fark edilmektedir. Kullanıcı memnuniyetinin en yüksek dereceye çıkarılması adına lojistik piyasasında rakipsiz biri ekip oluşturduk. Siz de randevunuzu alarak bu eşsiz ekipten destek alabilirsiniz.

Sigortalı Teslimat Avantajından Faydalanın!

Liftli araç kullanımı kapsamında ve diğer tüm nakliye işlemlerimizde teslim aldığımız tüm eşyaların sorunsuz şekilde hedef noktaya teslim edilmesi hedefleniyor. Bu anlamda eşyaların herhangi bir noktasına bir zarar geldiği fark edildiği anda sigorta devreye girecektir. Zararın nakliye aşamasında meydana geldiği incelendikten sonra maddi hasarın ortadan kaldırılması için gerekli ödeme yapılacaktır.

Ürünlerin zararını karşılayacak olan miktarın en kısa süre içerisinde tarafınıza gönderilmesi için uygun alt yapı oluşturulmuştur. Özellikle kurumsal taşıma işlemleri sırasında bu tür sigortalı nakliye işlemlerinin çok daha nitelikli bir duruşa sahip olduğunun ayrıca göz önünde bulundurulması gerekiyor.

Hangi Alanlarda Nakliye Desteği Veriiliyor?

Nakliye denildiği zaman sadece evden eve taşımacılık alanında hizmet verdiğimizi yanılgısına düşmemelisiniz. Bu alanda uzman kadromuz ile birçok farklı alanda sorunsuz bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Özellikle etkin olduğumuz alanlardan bazıları;

·         ATM ve BTM taşıma

·         Kıymetli eşya, piyano ve kasa taşıma

·         Frigolu taşıma işlemleri

·         Evden eve nakliyat

·         Kurumsal taşıma işlemleri

Tüm bu alanlarda zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti konusunda etkin bir çizginin oluşturulduğu net şekilde görülüyor. Siz de en kısa süre içerisinde nakliye desteği alarak sorunsuz şekilde süreci tamamlayabilirisiniz. Sunmuş olduğumuz bu profesyonel destek ile taşımacılık işlemleri sizin için bir stres kaynağı olmaktan çıkacaktır.

Fiyat Seviyesi Hakkında Bilgilendirme

Liftli araç kullanım süreci bağlamında ve nakliye hizmetlerinin ücretlendirmesi sürecinde diğer firmalar ile kıyaslama yapıldığı zaman ne derece nitelikli bir alt yapının geçerli olduğunu görebilirsiniz. En kısa sürede nitelikli bir biçimde fiyat seviyesinin ayarlanabilmesi adına en doğru noktada yer alıyorsunuz. Nakliye hizmetlerinde yapılan fiyat hesaplamalarında eşyaların ne kadar yüklü olduğu ve taşınacak olan mesafenin dikkate alındığı görülüyor. Parsiyel hesaplama yapılan ürünler de bulunuyor. Bu noktada da taşınacak olan yükün hacmi dikkate alınıyor.

Dönemsel olarak taşımacılık hizmetlerimizi ve araç temin faaliyetlerimizde direkt olarak indirimler de yapılıyor. Bu şekilde piyasanın en nitelikli lojistik firmasından çok daha uygun fiyatlı bir şekilde istifade etme imkanını yakalayabilirsiniz. Genel manada kış dönemlerinde kampanyalarımıza hız kazandırıyoruz.

Uzman Kadro Nitelikli Nakliye Hizmeti Sunuyor!

Firmamız kapsamında yer alan tüm çalışanlarımızın alanında uzman isimler olduğunun da ayrıca dile getirilmesi gerekir. Kısa sürede nitelikli bir biçimde erişim adımının tamamlanması ve evden eve nakliyeden başlayarak kurumsal taşımacılığa kadar her alanda sorunsuz şekilde hizmet alabilirsiniz. Hem beden gücü ile çalışan personelimizi hem de teknik ekibimizin kendi alanlarında hem eğitimli hem de tecrübeli olduklarının dile getirilmesi gerekir.

Paketleme Alanında hizmet Sunuluyor Mu?

Nakliyat işlemleri ile alakalı tüm detaylarda firmamız gerekli olan desteği sorunsuz bir şekilde sağlayacaktır. En kısa sürede nitelikli bir şekilde eşyaların paketlenmesi ve nakliye aracına yüklenmesi için çaba sarf ediliyor. Bu alanda paketlemenin anlık olarak tamamlanması sırasında sadece son teknoloji ile üretilmiş ve dayanıklılığı artıran farklı ürünler sunulduğu da fark ediliyor. Siz de en kısa sürede paketleme alanında sorunsuz bir biçimde hizmet alabilirsiniz. Ayrıca müşterilerin kendi imkanları ile paketledikleri eşyalarda bu sorundan kaynaklanan bir hasar meydana geldiği durumlarda firmamızın bu alanda bir sorumluluk üstlenmeyeceği de dile getirilmelidir.

Randevu Almayı İhmal Etmeyin

Taşımacılık alanında son dönmelerde yoğun bir talep geldiği fark ediliyor. Bu talepler sebebi ile aksaklık yaşamamak adına taşınma tarihinin belirlenmesinin hemen sonrasında randevu almaya büyük önem vermelisiniz. Bu randevu sistemi sayesinde kısa bir süre içerisinde ekibimiz belirtilen aksamlar ile tarafınıza yönlendirilecektir. Zamanlama konusunda piyasada Acarsoy Nakliyat kadar dakik ve nitelikli farklı bir firma bulmanız oldukça zor. En kısa sürede randevu alma işlemlerini sorunsuz şekilde tamamlama imkanını elde edebilirsiniz.

Teknik Alanda Tüm Gelişmeler Yakından Takip Ediliyor!

Global manada bu alanda meydana gelen tüm gelişmeler yakından takip ediliyor. Tam da bu sebeple piyasada son dönemlerde en hızlı ve güvenilir şekilde hizmet veren firmaların başında geldiğimizi de ayrıca belirtmek gerekiyor. Siz de anlık şekilde erişim aşamasını tamamlama fırsatını elde edeceksiniz. Teknik anlamda liftli sistemden asansör kullanımına kadar uzman bir kadro da görevlendirilmiştir.

Müşteri Hizmetlerimize Fikirlerinizi Beyan Edin

Firmamız ile alakalı olumlu/olumsuz tüm yorumlarınızı direkt olarak yetkililerimize iletebilirsiniz. En kısa sürede nitelikli bir biçimde erişim adımlarınızı tamamlayarak nakliye sürecinde nelerden memnun olduğunuzu ve olmadığınızı dile getirebilirsiniz. Kullanıcıların memnuniyet seviyesinin en yüksek dereceye çıkarılması için büyük çaba sarf ediliyor. Bu alanda dönütlerinize göre hizmet politikamızda revizyonlar gerçekleştirmeye de hazırız! Lojistik piyasasında sorunsuz bir alt yapı sunulmaya devam ediyor. Siz de anlık olarak bu sorunsuz alt yapıdan faydalanabilirsiniz. Randevularınızı almayı ihmal etmeyin!