Liftli Araçlar ile Nakliye

 Liftli araç kiralama adımlarında piyasada en kusursuz ve yüksek müşteri memnuniyetine sahip firması olarak hizmet sunuyoruz. En kısa sürede müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. Bazı dönemlerde nakliye adımı ile alakalı sıklıkla yoğunluk meydana geliyor. Bu sebeple taşınma tarihinin belli olmasının sonrasında randevu alarak ekibin o tarihte size ayrılmasını sağlamak sizin için çok daha verimli olacak.

Liftli araçların kullanımından sorumlu olan personelimiz bu alanda oldukça deneyimlidir. Oluşturduğumuz uzman kadro sayesinde lojistik alanında en nitelikli hizmetten istifade etme fırsatını yakalayacaksınız. Nitelikli erişim için en doğru noktada yer alıyorsunuz. Araçlara yükleme yapmak ve bu yüklemenin hedef noktaya iletilmesi daha pratik bir hal alacaktır.

Liftli Araçlar ile Nakliye Süreci Hız Kazanıyor!

Liftli araç kullanımı ile hem araçlara yükleme adımının hem de istenilen hedef noktaya eşyaların iletilmesinin daha kolay bir hal aldığı görülüyor. En kısa sürede eşyalara tek bir hasar dahi verilmeden taşıma adımı tamamlanıyor.

·         Paletli sistemler ile ağırlık konusunda ne derece yüksek bir seviye olursa olsun araçlara transfer anlık olarak tamamlanacaktır.

·         Kullanılan insan gücünün minimum seviyeye çekilmesi bu alandan kaynaklanacak sorunların da ortadan kaldırılmasını sağlıyor.

·         Nakliye aşamasında hasarın sıfırlanması ve sürecin hız kazanması için liftli araçların kullanımı daha akıllıca bir seçim olacaktır.

·         En dar sokaklarda dahi sorunsuz şekilde bu araçların kullanılması ve lojistik adımlarının sorun yaşamadan tamamlanması için uygun alt yapı oluşturulacaktır.

Bu detayların taşımacılık sırasında teknolojik gelişmelerden yararlanmanın ne derece büyük bir önem sahip olduğunu net bir biçimde görebilirisiniz. Nitelikli erişim hizmetleri sizin için de verimliliğin adreslerinden biri olacak. Hızlı, güvenli ve nitelikli bir taşımacılık hizmetinden istifade etmek isterseniz Acarsoy Nakliyat olarak hazır bekliyoruz!

Özel Nitelikli Araçlarımız Dikkat Çekiyor!

Sadece evden eve nakliyat alanında değil farklı gıda zincirlerinin ve ilaç firmalarının taşımacılık alanında da hizmetini üstlendik. Bu noktada frigo özelliğine sahip olan araçlarımız ile göz kamaştıran bir hizmet sunuyoruz. Aracın eşya yüklenen arka kısmının sıcaklığı sizin taşıma koşullarınıza göre istediğiniz seviyede ayarlanabiliyor. Tam da bu nedenle belirli bir sıcaklıkta bulunması gereken tıbbı materyallerin taşınmasından, soğuk zincirin bozulmaması gereken besinlerin taşınmasına kadar sorunsuz bir hizmet sunuluyor. Araçların bu derece donanımlı yapıda olması evden eve nakliyat sektörünün yanı sıra farklı alanlarda lojistik konusunda lider olmamızı mümkün kılıyor. Bu sektörde tarafımızdan hizmet alan firmaların yorumlarına bakıldığı zaman ne derece nitelikli bir hizmet yapısına sahip olduğumuzu görebilirsiniz.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Taşınan malların nakliye sürecinde firma hatasından kaynaklanan sebepler ile bir hasar görmesi durumunda direkt olarak sigorta sisteminden yardım alınacaktır. En kısa süre içerisinde meydana gelen hasarın maddi boyutunun anında giderilmesi için eksperimizi tarafından gerekli incelemeler tamamlanacaktır. Bu alanda müşterilerin mağdur edilmemesi için gerekli olan tüm önlemler alınmıştır. Özellikle kurumsal ve kıymetli malzemelerin taşınma sürecinde bu sigorta sisteminin çok daha büyük bir öneme sahip olduğu daha net bir şekilde fark ediliyor.

Paketleme Aşamasında da Hizmet Veriyoruz!

Paketleme aşamasında sunmuş olduğumuz hizmet ile taşınma ve mal aktarım sürecini sizin için çok daha kolay bir hale getiriyoruz. En kısa süre içerisinde paketlemenin en yüksek kalite materyaller ile tamamlanmasının sonrasında taşıma adımına geçilecektir. Bu şekilde materyallere zarar gelmesinin tam manası ile önüne geçilmiş oluyor. Bu alanda müşterilerin kendi paketlemelerinden kaynaklanan bir hata meydana geldiği zaman sorumluluğun direkt olarak kullanıcılara ait olduğunun da belirtilmesi gerekir.

Paketleme sürecinde son teknoloji ve kırılmayı/hasarı en aza indiren hatta sıfırlayan materyaller ve yöntemler kullanıyoruz. Bu nedenle piyasada güvenilirliğini yansıtmış olan firmamızın liftli araçları kullanılırken paketlemenin de firmamız tarafından üstlenilmesini isteyebilirsiniz. Bu şekilde nakliye süreci daha sorunsuz şekilde tamamlanacaktır.

Uygun Fiyata Yüksek Kalite Aralığı

Uygun fiyatlı olmasına rağmen global standartları yakalayan bir ekip oluşturduk. Bu noktada yükün taşınacağı mesafeden yükün boyutu gibi değişkenlere göre ödemeniz gereken miktarda değişim meydana gelebiliyor.

Sorun yaşamadan sürecin devam ettirilmesi için bütün önlemleri aldık. Piyasanın en bütçe dostu kurumlarından biri olduğumuzu da bizimle iş birliği yaparak anlayabilirsiniz. Ayrıca bazı dönemlerde düzenlediğimiz kampanyalardan da istifade ederek normalde ödemeniz gereken miktardan çok daha düşük bir seviyede ödeme yapmanız yeterli olacaktır. Kampanyalı dönemler genel olarak yoğunluğumuzun bir kademe daha azaldığı kış aylarına denk geliyor.

Kurumsal Taşımacılık Hizmeti

Liftli araç kiralama işlemleri sırasında kurumsal alanların taşınması konusunda da sorunsuz hizmet veriyoruz. Ofis taşımacılığı sırasında teknik aksamların ve taşımaya tabi tutulan tüm materyallerin korunması için bütün önlemler sorunsuz bir biçimde alınıyor. Kurumsal taşımacılık dahilinde zamanlamaya da büyük önem veriyoruz. Size verilen zaman aralığında nakliye adımlarının tamamlanması için gerekli olan tüm önlemler anlık olarak alınacaktır. Tahmini olarak size verieln zaman aralığının aşılmaması ve zamanında gerekli olan adımların tamamlanması için hızlı ve güvenilir bir lojistik sistemi oluşturduk.

Ücretlendirme Nasıl Hesaplanıyor?

Liftli araç kiralama aşamasında kişilerin firmamıza ödemesi gereken tutar nakledilecek materyallerin miktarından yol uzunluğuna göre değişim gösteriyor. Bu alanda oldukça nitelikli şekilde hizmet veren firmamızın bütçe dostu bir fiyat aralığına sahip olduğu da net şekilde görülüyor. En kısa süre içerisinde nitelikli kazanımın ilk adımının atılması için kampanyalarımızı takip etmelisiniz. Özellikle nakliye sektörünün durgunlaştığı kış aylarında bu kampanyalarımıza hız veriyoruz. İmkanlardan ve güncel kampanyalardan istifade ederek nakliye hizmetlerinden daha bütçe dostu bir şekilde istifade edebilirsiniz.

Profesyonel Personel Kadrosu dikkat Çekiyor!

Liftli araç kiralama aşamasında işlemleri, araç kullanma taşıma adımlarını tamamlayacak olan tüm elemanlarımızın konusunda uzman olduğundan emin olabilirsiniz. Bu aşamada bir aksaklık meydana gelmemesi adına hem eğitim hem de tecrübe bağlamında sorunsuz bir etki kendini gösteriyor. En kısa sürede verimli nakliye/lojistik hizmetlerinden faydalanabilmek adına doğru yerde bulunuyorsunuz. Personelimizin eşyalara hasar verilmeden anlık şekilde belirtilen zaman aralığında hedef noktaya teslim edilmesi için büyük çaba sarf ettiğini göreceksiniz.

Tüm Global Gelişmeler Takip Ediliyor!

Liftli araç kiralama alanında kullanılan teknolojik aksamlardan lojistik ile alakalı son dönemlerde meydana gelen global gelişmelere kadar her noktada kusursuz bir şekilde hizmet veriyoruz. Yurtdışında düzenlenen lojistik fuarlarını temsilcilerimizi ile takip ediyoruz. Taşıma işlemleri sırasında tamamlanması ile kullanıcı memnuniyetine odaklanan ve teknik aksamları, teknolojik gelişmeleri öne çıkaran bir yapı benimsenmiştir. Bu alanda aklınıza takılan herhangi bir husus olursa temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Kullanıcı Memnuniyeti Birinci Önceliğimiz!

Firmamızdan hizmet alırken müşteri memnuniyetinin ne derece büyük öneme sahip olduğu konusunda net veri sahibi olabilirsiniz. En kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri sistemimiz ile iletişime geçerek randevunuzu alabilirsiniz. Eşyaların tek bir hasar almadan tam manası ile sizin belirlemiş olduğunuz kriterlere uygun olarak taşınması sağlanacaktır. Firma ve hizmet kalitesi ile alakalı sorularınızı ve yorumlarınızı dile getirmekten de çekinmemelisiniz. Yapmış olduğunuz tüm yorumlar yakından incelenecek ve gerekli revizyonlar tamamlanacaktır