Ümraniye Liftli Kargo Taşımacılığı ve Özel Soğuk Taşıma Hizmetleri

Ümraniye  Liftli Kargo Taşımacılığı ve Özel Ambarlı Taşıma Hizmetleri için Acarsoy Nakliyat en uygun fiyatı sizler için hazırlamaktadır.

Firmamız İSTOÇ´da bulunan depolama merkezlerinden  düzenli olarak haftalık bir şekilde Ümraniye ilçesi ve diğer karadeniz illeri için parsiyel taşımacılık sağlamaktadır.

Çok uzun yıllardır taşımacılık sektöründe bulunan firmamız sektöründeki deneyimi ve bilgi birikimi ile son yıllarda popüler olan, az maliyetli parsiyel eşya taşımacılık hizmetine de giriş yapmış ve uzun zamandır bu işi güzel, düzenli bir şekilde yaparak mutlu müşterileri bünyesine kazandırmıştır. Karadeniz illeri arasında doğu karadenize kadar parsiyel taşımacılık yapan firmamız Trabzon ilinde de sizler için düzenli gönderimler yapabilmektedir. Uzman ekibimiz ile taşımacılık konusunda iddalıyız.Parsiyel Taşımacılık :Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin yüklerini, aynı kamyon, kamyonet veya tır ile taşıma lojistiğine parsiyel Taşımacılık denilmektedir.

Ucuz eşya taşıtmak için son yılların popüler nakliye hizmeti olan parsiyel taşımacılık ile en ekonomik fiyatları edinebilirsiniz. Akla ilkj gelen firma olmanın verdiği güven ile Ümraniye´ye taşıma işlerinizi yapmaktayız.

Sizlerde İSTANBUL´dan Tüm illere, Tüm illerden İstanbul´a parsiyel taşımacılık hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız hemen web sitemizin iletişim sayfasında yer alan numaralar üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

En uygun parsiyel taşımacılık fiyatlarını sizlere Acarsoy Nakliyat sunmaktadır.