Ümraniye Liftli Yük ve Parça Yük Taşıma Hizmetleri

Ümraniye Liftli  Yük / Parça Yük Taşıma Hizmetleri ve Ambar Taşımacılığı faaliyetlerimiz hakkında merak ettiğiniz herşey için bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul ilinden genel olarak ülkemizin bir çok iline haftalık parsiyel taşıma hizmetini sağlamaktayız. Firmamız parsiyel yük taşımacılığı alanında teslim ettiğiniz yüklerinizi ulaştıracağımız iller üzerinde bulunan güzergahta tek bir araçta toplayarak size çok uygun fiyatlar sunmaktayız. Araçlarımız komple dolmasa dahi taşıma maliyetlerinizi çok düşük seviyelere çekerek araçlarımızı çıkarıyoruz.

Belirttiğiniz güzergahlarda taşınacak olan ürünleri farklı yüklerle bir araya düzgünce koyuyor ve kamyonet veya tırlarımız ile taşıma faaliyetlerimize başlıyoruz. Parsiyel taşımacılık ile beraber taşıtmak istediğiniz yüklerde muhteşem ekonomik fiyatlar alabilirsiniz. Taşıtmak istediğiniz yük ve güzergah detayları için firmamızın web sitesinde yer alan numaralarımızdan Acarsoy Nakliyat firmamıza ulaşabilirsiniz. Kayseri ili için taşınacak her türlü yükünüze talibiz.

Bizi arayarak İstanbul´dan Ümraniye veyahut Ümraniye İstanbul´a yüklerinizi taşıttırabilirsiniz. Bizi aradığınızda müşteri temsilcilerimize taşınacak yükün tahmini ağırlığı ve ebatlarını da iletmeniz gerekmektedir. Dilerseniz iletişim sayfamızda bulunan whatsapp destek hattımızda taşınacak yükün resmini de atarak ortalama bir fiyat alabilirsiniz. Firmamızla irtibata geçtiğinizde duyacağınız parsiyel taşıması fiyatı karşısında şok olacaksınız. Bizler düzenli olarak Ümraniye ve bölgesine yük taşımacılığı yaptığımız için daima araçlarımızda sizler için yer olmakta ve uygun fiyatlardan taşıma işlemlerini yaptırabilirsiniz.

İSTANBUL Ümraniye arası parça eşya taşıma, parsiyel yük taşıması ve ambar taşımacılığı için hemen bizi arayın.